Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
cepelia

Wymagania pracownika co do krzesła

5 postów w tym temacie

Mój pracownik zażyczył sobie krzesło wspierające odcinek szyjny i głowę, bo podobno ma takie zalecenie od fizjoterapeuty. Ja nie wiem co z tym zrobić - kupić czy wysłać go najpierw na badania okresowe? Przyznam, że takie krzesło to dość spory wydatek...

Jeśli to spory wydatek to się zastanów. Zresztą nawet jakby spory nie był to pracodawca nie jest od spełniania życzeń swoich pracowników, jakkolwiek to brzmi. Dlatego ja wysłałabym tego pracownika na badania okresowe i po nich stwierdziła czy krzesło kupować. 

To na pewno jest spory wydatek. Ja zdecydowanie nawet bym z pracownikiem nie dyskutowała tylko od razu wysłała go na badania okresowe i tyle. Bo jeśli faktycznie takie krzesło jest mu potrzebne to nie przestanie się o nie upominać. 

A skoro ma takie zalecenie od fizjoterapeuty to niech pokaże jakiś papierek. Bo ludzie piszecie bzdury a nawet dokładnie nie przeczytacie. Tylko, że prawda jest taka, że jak pracodawca nie ma na takie krzesło kasy albo nie chce go zapewnić to nikt i nic nie pomoże - po prostu zwolni pracownika i uzna go za niezdolnego do pracy. 

Dnia ‎03‎.‎04‎.‎2017 o 11:38, Grzesio napisał:

A skoro ma takie zalecenie od fizjoterapeuty to niech pokaże jakiś papierek. Bo ludzie piszecie bzdury a nawet dokładnie nie przeczytacie. Tylko, że prawda jest taka, że jak pracodawca nie ma na takie krzesło kasy albo nie chce go zapewnić to nikt i nic nie pomoże - po prostu zwolni pracownika i uzna go za niezdolnego do pracy. 

Dokładnie tak. Ja bym się najpierw zastanowił czy stać mnie na takie krzesło skoro takie jest zalecenie od fizjoterapeuty, to podobne będzie pewnie od lekarza medycyny pracy. Ale jak pracodawcy nie stać to nic nie pomoże.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0