Skocz do zawartości

Szkolenia BHP dla studentów


Marianek

Rekomendowane odpowiedzi

Te szkolenie BHP wykonują studenci pierwszego roku. Nie słyszałem też o tym, żeby je wykonywali co roku. Raczej na początku I stopnia, potem II stopnia i doktoranckich wykonuję się szkolenie BHP. 

Odnośnik do odpowiedzi
18 minut temu, Marianek napisał:

Jeszcze mam jedno pytanie. Co ile studenci muszą robić te szkolenia BHP? Co roku?

Nie, wykonują je raz na dany etap edukacji. Nie robią ich co rok akademicki.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 3 months later...
  • 5 months later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
Dnia 6.04.2017 o 17:22, Zenek napisał:

A po co studentom w ogóle są takie szkolenia? Czy występują one na każdej uczelni?

Będąc złośliwym powiedziałbym, ze do zdania sesji. U nas na uczelni wpis z tego był wymagany.
Inna sprawa to jest jak te przepisy wyglądają. Wstyd się przyznać, że tam gdzie studiowałem było to prowadzone po łebkach. 
Prawie jak z tym żartem o ppoż. że wrazie pożaru uciekać tam gdzie wszyscy.
Dopiero w pracy, szkolenia robił nam tam Lex Labor, przemaglowali temat. Zwłaszcza pierwszą pomoc

Odnośnik do odpowiedzi
  • 1 month later...

Taka jest prawda, że dopiero w pracy szkolenia są prowadzone tak jak należy. U nas zajmuje się nimi moderacja przez admina i wszystko jest w pełni profesjonalne. Na studiach większość ogranicza się tylko do tego, żeby to szkolenie zdać i mieć spokój.

Odnośnik do odpowiedzi
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z naszego forum dyskusyjnego należy zaakceptować regulamin oraz Politykę prywatności znajdujące się pod adresem: Regulamin oraz Polityka prywatności