Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Wiesław

Aparat słuchowy

Recommended Posts

Sytuacja wygląda tak. Pracownik podczas badania u lekarza medycyny pracy nie dostał zdolności do pracy z powodu słabego słuchu. Lekarz powiedział, że dopuści go dopiero kiedy ten będzie miał aparat słuchowy. I teraz nie wiem jak postąpić. Dać mu kasę na ten aparat na lewo, zrobić dofinansowanie jako pracodawca czy może postępować jeszcze inaczej?

Dnia 2.12.2016 o 13:44, Mierzej napisał:

Czy ten pracownik mając takie problemy ze słuchem ma orzeczenie o niepełnosprawności?

Nie, nie posiada takiego orzeczenia, przynajmniej nic o tym nie wiem.

Dnia 15.12.2016 o 14:27, Wiesław napisał:

Nie, nie posiada takiego orzeczenia, przynajmniej nic o tym nie wiem.

To może jeśli chcesz zachować tego pracownika to powinieneś go skierować tam gdzie może takie orzeczenie uzyskać? Wiem, że na komisji o orzeczenie nie jest łatwo coś uzyskać, ale może akurat się uda. 

Dnia 3.04.2017 o 11:43, Grzesio napisał:

To może jeśli chcesz zachować tego pracownika to powinieneś go skierować tam gdzie może takie orzeczenie uzyskać? Wiem, że na komisji o orzeczenie nie jest łatwo coś uzyskać, ale może akurat się uda. 

Zdecydowanie nie powinno się niczego na takiej komisji "uzyskiwać". Nie od tego ta organizacja jest. Jeśli o orzeczenie będą się starać osoby, które go nie potrzebują bo będzie koniec świata, a wiem że już tak jest...

Dnia 4.04.2017 o 16:19, Marianek napisał:

Zdecydowanie nie powinno się niczego na takiej komisji "uzyskiwać". Nie od tego ta organizacja jest. Jeśli o orzeczenie będą się starać osoby, które go nie potrzebują bo będzie koniec świata, a wiem że już tak jest...

A ja się nie zgadzam, bo nie o to chodziło przedmówcy. Jeśli ktoś jest niezdolny do pracy to jak najbardziej kwalifikuje się na uzyskanie orzeczenia o niepełnosprawności.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować