Skocz do zawartości

Brak certyfikatu po szkoleniu


Rekomendowane odpowiedzi

55 minut temu, juras napisał:

Hej mam problem i wiem, że to moja wina bo za późno się zorientowałem. Brałem udział w szkoleniu i nie mam żadnego certyfikatu. Co mogę zrobić w związku z tym?

Zgłoś się do firmy, która przeprowadzała szkolenie? Powinni Ci wydać taki certyfikat bez większych problemów. 

Odnośnik do odpowiedzi

Popieram Stolniygrada, powinieneś najpierw dostać jakiś kontakt do ludzi, którzy prowadzili te szkolenie i wydaję mi się, że jeżeli będzie taka możliwość to prześlą Ci taki certyfikat i będzie po problemie. Dlatego postaraj się najpierw właśnie skontaktować się z firmą, ludźmi, którzy robili u Ciebie w firmie szkolenie. Nie ma co kombinować, najlepiej szukać u źródła. 

Odnośnik do odpowiedzi
  • 4 months later...

A czy mógłbyś polecić jakąś firmę, która przeprowadzała Ci takie szkolenie? Szukam czegoś dla narzeczonej, ona słabo rozeznaje się w w forach, a ja szukam czegoś dobrego i sprawdzonego. Może byś polecił tą firmę która Tobie udzielała szkolenia?

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 years later...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z naszego forum dyskusyjnego należy zaakceptować regulamin oraz Politykę prywatności znajdujące się pod adresem: Regulamin oraz Polityka prywatności