Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
Bączek

Pracownik po zwolnieniu

4 posty w tym temacie

Mam pytanie. Mój pracownik miał wrócić po l4 do pracy. Niestety nie zastał lekarza rodzinnego, który miał wydać mu orzeczenie o zdolności do pracy. Lekarz ma urlop. Co mam zrobić w kwestii niedopuszczenia pracownika do pracy? Ma o to wnioskować bhp czy kadry?

Według mnie to kadry powinny to zarządzić.BHPowiec nie ma nic do tego. 

58 minut temu, Bączek napisał:

Mam pytanie. Mój pracownik miał wrócić po l4 do pracy. Niestety nie zastał lekarza rodzinnego, który miał wydać mu orzeczenie o zdolności do pracy. Lekarz ma urlop. Co mam zrobić w kwestii niedopuszczenia pracownika do pracy? Ma o to wnioskować bhp czy kadry?

Nie powinien tego zaświadczenia wydać lekarz medycyny pracy? Wydaje mi się, że to właśnie on jest za to odpowiedzialny a nie lekarz rodziny. Nie mam jednak 100% pewności. 

23 godziny temu, Stolniygrad napisał:

Nie powinien tego zaświadczenia wydać lekarz medycyny pracy? Wydaje mi się, że to właśnie on jest za to odpowiedzialny a nie lekarz rodziny. Nie mam jednak 100% pewności. 

Również tak mi się wydaję, że takie zaświadczenie wydaję LMP, przecież na badania wstępne czy też okresowe nie idziemy do lekarza rodzinnego, tylko do medycyny pracy! 

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0