Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Bączek

Strona do robienia znaków

Recommended Posts

A nie da się czegoś takiego kupić? Skoro są znaki z zakazem palenia to i z zakazem słuchania muzyki powinny być. 

Nie spotkałem się z takimi znakami do kupienia w swojej praktyce. Może zgłoś się do jakiegoś grafika, wykona on Ci taki znak od ręki w jakimś programie graficznym. Nie powinna to być droga usługa. 

18 godzin temu, Stolniygrad napisał:

Nie spotkałem się z takimi znakami do kupienia w swojej praktyce. Może zgłoś się do jakiegoś grafika, wykona on Ci taki znak od ręki w jakimś programie graficznym. Nie powinna to być droga usługa. 

Zgadzam się. Lepiej nie robić tego na własną rękę jeśli nie masz wprawy i zdolności, bo zrobisz coś co zamiast w powagę będzie wprawiało pracowników w śmiech. 

4 godziny temu, Nim napisał:

Zgadzam się. Lepiej nie robić tego na własną rękę jeśli nie masz wprawy i zdolności, bo zrobisz coś co zamiast w powagę będzie wprawiało pracowników w śmiech. 

23 godziny temu, Stolniygrad napisał:

Jak się miało styczność z jakimś programem do tworzenia grafiki to raczej nie będzie to wielki problem. Zawsze można też skorzystać z usług grafika komputerowego, tak jak pisał @Stolniygrad. Sam żadnej takiej strony w necie nie znam niestety. 

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować