Skocz do zawartości

Audyt KRI w urzedzie gminy


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś z użytkowników przerabiał temat audytu krajowych ram interoperacyjności w urzędzie gminy?, co audytor sprawdzał, czy po kolei z normy ISO 27001? czy może coś nowego?

Proszę o jakieś wskazówki

Odnośnik do odpowiedzi

Kurcze pamiętam, że znajomy miał kiedyś z tym do czynienia. Wydaje mi się, że sprawdza się wtedy po kolei normy z ISO i nic więcej. Dopytam go jak znajdę chwilę i dam Ci znać, bo nie przypomnę sobie teraz, a w necie nie ma co tego nawet szukać, bo to poważna sprawa i nie warto się źle zasugerować, 

Odnośnik do odpowiedzi

Przerabiałem ten temat jako ABI i audytor sprawdzał zgodność po pierwsze dokumentów w urzędzie pod kątem ustawy/rozporządzenia - czy posiadamy legalne dokumenty (politykę/instrukcję) w urzędzie. A następnie czy dane zawarte w dokumentach są wprowadzone w życie i stosowane w praktyce. Oczywiście zwrócił jeszcze uwagę na to, czy czegoś nie pomineliśmy z normy ISO 27001

Odnośnik do odpowiedzi
O 18.08.2016 at 00:18, Lupo napisał:

Przerabiałem ten temat jako ABI i audytor sprawdzał zgodność po pierwsze dokumentów w urzędzie pod kątem ustawy/rozporządzenia - czy posiadamy legalne dokumenty (politykę/instrukcję) w urzędzie. A następnie czy dane zawarte w dokumentach są wprowadzone w życie i stosowane w praktyce. Oczywiście zwrócił jeszcze uwagę na to, czy czegoś nie pomineliśmy z normy ISO 27001

Jest dokładnie tak jak pisze Lupo.

Odnośnik do odpowiedzi
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z naszego forum dyskusyjnego należy zaakceptować regulamin oraz Politykę prywatności znajdujące się pod adresem: Regulamin oraz Polityka prywatności