Skocz do zawartości

Koszt szkolenia bhp


Lexis

Rekomendowane odpowiedzi

Na jakie stanowisko? Cena za szkolenie wstępne, okresowe zwykłego pracownika waha się między 50-80 zł. Szkolenie pracodawcy, osoby kierującej pracownikami to już wyższe stawki od 180 zł do 200 zł. Sprecyzuj o jakie szkolenia dokładnie chodzi. 

Odnośnik do odpowiedzi

Szkolenie pracownika na stanowisku roboczym - 50 zł 

Szkolenie pracownika biurowego / administracyjnego - 50 zł

Pracodawca / kierownik - 130 zł 

Szkolenia wstępne - od 40 do 50 zł 

Ocena ryzyka zawodowego - od stanowiska 150 zł  

Odnośnik do odpowiedzi

Wystarczy rzucić okiem na informacje zawarte w cennikach poszczególnych firm.

Ale średnie stawki od osoby są rzędem 40-100 zł. Jednak warto zwrócić uwagę na możliwe do negocjacji obniżki, gdy mamy grupę większą, wtedy te koszty mogą spaść nawet do kwot rzędem 10/20 zł za osobę. Dlatego warto przeprowadzać je w większych grupach, aby finansowo było to opłacalne. Nowych pracowników samemu tez możemy przeszkolić, na podstawie materiałów z szkolenia.

Odnośnik do odpowiedzi

Zrób rozeznanie w internecie jak wyglądają mniej więcej stawki w różnych firmach zajmujących się takimi szkoleniami. Dobrze też poszukać w najbliższej okolicy takich firm, zadzwoń, spytaj o cennik, spróbuj wynegocjować dobre ceny. U mnie bardzo często działało kiedy wracałem do tej samej firmy, byłem stałym klientem dodatkowo wśród znajomych oraz kontrahentów polecał firmę z której usług korzystałem. Dzięki temu mogłem zawsze liczyć na rabaty i zniżki, nawet kiedy nie udawało mi się uzbierać większej ilości osób do szkolenia, wtedy nawet nie korzystałem ze zniżki grupowej. Pamiętaj o tym, że każdy lubi i szanuję stałych klientów, którzy zapewniają mu zarobek. 

Zdarzało mi się płacić za szkolenie osoby na stanowisku kierowniczym tak jak za zwykłe szkolenie BHP. Podstawa to wracać do jednej i tej samej firmy i walczyć o rabaty. 

Odnośnik do odpowiedzi
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z naszego forum dyskusyjnego należy zaakceptować regulamin oraz Politykę prywatności znajdujące się pod adresem: Regulamin oraz Polityka prywatności