Skocz do zawartości

Gdzie zgłaszać skargi?


Małami123

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 28.09.2016 o 12:13, Nataliamisiek napisał:

Uwagi dot. nieprawidłowości żywności i żywienia należy kierować do właściwego Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego woj. mazowieckiego, na terenie którego znajduje się zakład (np. sklep, restauracja).

A jak jestem z innego województwa to też mam do mazowieckiego? 

Odnośnik do odpowiedzi
  • 1 month later...
Dnia 28.09.2016 o 12:13, Nataliamisiek napisał:

Uwagi dot. nieprawidłowości żywności i żywienia należy kierować do właściwego Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego woj. mazowieckiego, na terenie którego znajduje się zakład (np. sklep, restauracja).

 

Dnia 3.10.2016 o 13:09, Furentisque napisał:

A jak jestem z innego województwa to też mam do mazowieckiego? 

No bez przesady, myślę, że spokojnie możesz do swojego inspektora sanitarnego z danego województwa :D

Odnośnik do odpowiedzi

Nataliamisiek pewnie wkleiła ten cytat z jakiegoś miejsca i stąd coś takiego. Na pewno zgłasza się nieprawidłowości do miejsca swojego zamieszkania i do swojego województwa. Ale ja mam inne pytanie. Co mam zrobić jeśli w miejscu w którym robię codzienne spożywcze zakupy (mam najbliżej, a mieszkam daleko od miasta i większych sklepów więc tak jest mi najwygodniej) w sposób ewidentny łamie się pewnego rodzaju zasady związane z przehcowywaniem żywności. Wiele razy widziałam jak ekspedientka dotyka mięsa i serów gołymi rękoma wcześniej nawet ich nie wycierając, nie mówiąc już o myciu. Poza tym te jedzenie często jest w sąsiedztwie z jedzeniem w opakowanich (nie mają wyznaczonego miejsca na sery i szynki itd. bez opakowań) i ludzie po prostu dotykają go swoimi rękoma, nawet często przez przypadek. Lubię ten sklep i więcej nic mi nie przeszkadza, ale jednak to uważam za nadużycie.

Odnośnik do odpowiedzi
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z naszego forum dyskusyjnego należy zaakceptować regulamin oraz Politykę prywatności znajdujące się pod adresem: Regulamin oraz Polityka prywatności