Skocz do zawartości

Czy jest możliwość prowadzenia dodatkowej działalności gastronomicznej w istniejącym zakładzie gastronomicznym.


Sonsty765

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 months later...
Dnia ‎27‎.‎09‎.‎2016 o 20:04, Małami123 napisał:

tego co wiem ,to raczej, nie, a mogłabyś rozwinąć myśl? bo nie do końca rozumiem jak ma być lokal gastronomiczny pod lokalem gastronicznym?

Koleżance chodzi chyba o rozpoczęcie działalności gospodarczej związanej z gastronomią w lokalu który już przechodził wyzite sanepidu i wszelkie inne akty prawne. Chyba chodzi o to żeby postawić tam nowy lokal bez aktualizowania badan, wizyt i całej kontroli. I według mnie jest to niemożliwe, bo każdy lokal gastronomiczny jest inny , nawet jeśli to tez ma być lokal gastronomiczny. To jednak wszelkie kontrole muszą zostać powtórzone. Przecież nie zakłada się działalności gospodarczej pod kogoś kto już ją ma, więc lokal też trzeba otworzyć od podstaw.

Odnośnik do odpowiedzi
Dnia 29.11.2016 o 12:57, kosa napisał:

Koleżance chodzi chyba o rozpoczęcie działalności gospodarczej związanej z gastronomią w lokalu który już przechodził wyzite sanepidu i wszelkie inne akty prawne. Chyba chodzi o to żeby postawić tam nowy lokal bez aktualizowania badan, wizyt i całej kontroli. I według mnie jest to niemożliwe, bo każdy lokal gastronomiczny jest inny , nawet jeśli to tez ma być lokal gastronomiczny. To jednak wszelkie kontrole muszą zostać powtórzone. Przecież nie zakłada się działalności gospodarczej pod kogoś kto już ją ma, więc lokal też trzeba otworzyć od podstaw.

Jeśli to faktycznie o to chodzi założycielce tematu to oczywiście, że nie ma takiej opcji absolutnie. Każdy lokal musi zostać sprawdzony, skontrolowany itd. samodzielnie i nie może podczepiać się pod badania, kontrole i wizyty, które dotyczyły miejsc, które były tam w przeszłości. 

Odnośnik do odpowiedzi
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z naszego forum dyskusyjnego należy zaakceptować regulamin oraz Politykę prywatności znajdujące się pod adresem: Regulamin oraz Polityka prywatności