domestos

Drabiny

6 postów w tym temacie

Kiedy drabina musi być wyposażona w kosz ochronny? Szukałem na szybko jakiś przepisów ale nic nie znalazłem. Pomożecie? 

Zupełnie nic z tego nie rozumiem. Sprawdziłem ten dokument, który wkleiłeś, ale naprawdę nie mam pojęcia jak to rozwiązać. Nie wiem , może ktoś jeszcze mógłby się wypowiedzieć? Może ktoś z Was dokładnie wie ze swojego przykładu kiedy taka drabina musi mieć ten cały kosz ochronny? Ja szukam w sieci, ale odpowiedzi i zdania są różne, dlatego nie wiem jak się do tego odnieść, ale chcę być fair i nie chcę mieć problemów. 

Z tego co znalazłem w internecie to drabina musi posiadać kosz ochronny w przypadku kiedy drabina jest wyższa niż wysokość 3 m.

O 14.08.2016 at 18:16, karburator napisał:

Z tego co znalazłem w internecie to drabina musi posiadać kosz ochronny w przypadku kiedy drabina jest wyższa niż wysokość 3 m.

Również po krótkich poszukiwaniach znalazłem tą samą informację. Też nie potrafiłem znaleźć konkretnej odpowiedzi z tego linka, który posłużył się gothic i zdecydowanie łatwiej było coś wyszperać w internecie.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się