Skocz do zawartości

Szkolenie bhp na uczelni?


Bogus12

Rekomendowane odpowiedzi

czy studenci muszą mieć jakieś szkolenie BHP ? Kiedyś znajomy mi powiedział, że tak, dla mnie to trochę bezsensu, jakie zagrożenia może mieć student przychodząc na zajęcia ?

Chyba tylko nie zdania przedmiotu :)

 

 

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, Lena napisał:

Są szkolenia BHP, bardzo często są wykonywane przez specjalną internetową platformę. 

Ja też spotkałem się z takim sposobem przeprowadzenia szkoleń BHP. Nie wyobrażam sobie, żeby w jakiejś jednej auli byli studenci I roku z całej uczelni :D

Odnośnik do odpowiedzi
Dnia 26.09.2016 o 11:03, Bogus12 napisał:

czy studenci muszą mieć jakieś szkolenie BHP ? Kiedyś znajomy mi powiedział, że tak, dla mnie to trochę bezsensu, jakie zagrożenia może mieć student przychodząc na zajęcia ?

Chyba tylko nie zdania przedmiotu :)

 

 

Jak najbardziej na uczelniach obowiązują szkolenia BHP, nie wiem jakie tam zagrożenia występują jednak jest to wymagane prawnie. Zwykle jest to w formie internetowej, jak już pisali przede mną.

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, Persona Non Grata napisał:

Jak najbardziej na uczelniach obowiązują szkolenia BHP, nie wiem jakie tam zagrożenia występują jednak jest to wymagane prawnie. Zwykle jest to w formie internetowej, jak już pisali przede mną.

Dokładnie e -learning, ja nawet spotkałam się z czymś takim, jak Teoria sportu! online.

Odnośnik do odpowiedzi
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z naszego forum dyskusyjnego należy zaakceptować regulamin oraz Politykę prywatności znajdujące się pod adresem: Regulamin oraz Polityka prywatności