Skocz do zawartości

Badanie wody w miejscach żywienia zbiorowego


jaro

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry, mam pytanie. Czy istnieją jakieś przepisy, które regulują w sposób jednoznaczny częstotliwość badania wody w zakładach żywienia zbiorowego? Szukam, szukam i niestety nie mogę znaleźć odpowiedzi, która by mnie usatysfakcjonowała. Czy jeśli taki przepis istnieje, mógłby ktoś mi go zacytować? Dziękuję serdecznie.

Odnośnik do odpowiedzi

W ustawie [1] powołano się głównie na następujące rozporządzenia (Unii Europejskiej):

rozporządzenie nr 178/2002 Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 28 stycznia 2002 r. ustanawiające ogólne zasady i wymagania prawa żywnościowego, powołujące Europejski Urząd Bezpieczeństwa Żywnościowego oraz ustanawiające procedury w zakresie bezpieczeństwa żywności,

rozporządzenie nr 852/2004 Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 29 kwietnia 2004 r. w sprawie higieny środków spożywczych ,

rozporządzenie nr 1935/20O4 Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 27 października 2004 r. w sprawie materiałów i wyrobów przeznaczonych do kontaktów z żywnością,

rozporządzenie nr 882/2004 Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 29 kwietnia 2004 r. w sprawie kontroli urzędowych przeprowadzanych w celu zgodności z prawem paszowym i żywnościowym oraz regułami dotyczącymi zdrowia zwierząt i dobrostanu zwierząt .

Odnośnik do odpowiedzi
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z naszego forum dyskusyjnego należy zaakceptować regulamin oraz Politykę prywatności znajdujące się pod adresem: Regulamin oraz Polityka prywatności