Skocz do zawartości
Bogus12

Czy są jakieś organizacje zrzeszające Bhpowców?

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w tytule, chciałbym się dowiedzieć, czy są jakieś organizacje zrzeszające Bhpowócw? może związki zawodowe? pytam z samej ciekawości, natomiast wiem, że takie organizacje na pewno chronią, udzielają szkoleń, może pomagają w podwyższaniu wynagrodzeń?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzień dobry, słyszałam o Ogólnopolskim Stowarzyszeniu Pracowników Służby Bezpieczeństwa i Higieny Pracy - nie wiem czy właśnie o tego typu organizacje chodzi. Jestem właściwie ciekawa jak to wygląda "od kuchni" - może ktoś wie coś więcej na temat takich stowarzyszeń/organizacji? Chętnie poczytam :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja również słyszałam wyłącznie o Ogólnopolskim Stowarzyszeniu Pracowników Służby Bezpieczeństwa i Higieny pracy, choć nie wykluczam, że istnieją także inne. Chętnie podepnę się pod ten temat i zaczerpnę trochę wiedzy od bardziej doświadczonych forumowiczów ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dnia 22.09.2016 o 09:21, Bogus12 napisał:

Jak w tytule, chciałbym się dowiedzieć, czy są jakieś organizacje zrzeszające Bhpowócw? może związki zawodowe? pytam z samej ciekawości, natomiast wiem, że takie organizacje na pewno chronią, udzielają szkoleń, może pomagają w podwyższaniu wynagrodzeń?

Na pewno jest jedno OGÓLNOPOLSKIE STOWARZYSZENIE PRACOWNIKÓW SŁUŻBY BEZPIECZEŃSTWA I HIGIENY PRACY http://www.ospsbhp.pl/

Nie mam natomiast pojęcia jak wygląda tam rejestracja, jakie są plusy bycia w takiej organizacji. Może ktoś inny się wypowie na ten temat?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chyba są wojewódzkie stowarzyszenia, przynajmniej muszą być takie w Straży Pożarnej, może Bhpowcy także wpisują się w ich rejestr?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mój mąż jest w tym stowarzyszeniu :OGÓLNOPOLSKIE STOWARZYSZENIE PRACOWNIKÓW SŁUŻBY BEZPIECZEŃSTWA I HIGIENY PRACY . W takich organizacjach zazwyczaj wspiera się nowe osoby. Wdraża się je w pewne kwestie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dnia 22.09.2016 o 16:12, Nataliamisiek napisał:

Mój mąż jest w tym stowarzyszeniu :OGÓLNOPOLSKIE STOWARZYSZENIE PRACOWNIKÓW SŁUŻBY BEZPIECZEŃSTWA I HIGIENY PRACY . W takich organizacjach zazwyczaj wspiera się nowe osoby. Wdraża się je w pewne kwestie.

A w województwie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dnia 22.09.2016 o 16:12, Nataliamisiek napisał:

W jaki sposób wspiera się nowe osoby? I w jaki sposób taki związek czy stowarzyszenie może pomóc w podniesieniu wynagrodzenia tak jak ktoś na początku napisał.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
20 godzin temu, zwiss napisał:

W jaki sposób wspiera się nowe osoby? I w jaki sposób taki związek czy stowarzyszenie może pomóc w podniesieniu wynagrodzenia tak jak ktoś na początku napisał.

Zwiss jesteś nowym pracownikiem służb bhp?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dnia ‎27‎.‎11‎.‎2016 o 14:44, juras napisał:

Zwiss jesteś nowym pracownikiem służb bhp?

Ja jestem, ale pierwszy raz słyszę o tym, żeby takie stowarzyszenie mogło komukolwiek pomóc. To jest raczej organizacja dla starych wyjadaczy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
19 godzin temu, Zenek napisał:

Ja jestem, ale pierwszy raz słyszę o tym, żeby takie stowarzyszenie mogło komukolwiek pomóc. To jest raczej organizacja dla starych wyjadaczy.

Zgadzam się z Zenkiem. Takie stowarzyszenia raczej w niczym nie pomogą. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi