Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Bogus12

Czy są jakieś organizacje zrzeszające Bhpowców?

Recommended Posts

Jak w tytule, chciałbym się dowiedzieć, czy są jakieś organizacje zrzeszające Bhpowócw? może związki zawodowe? pytam z samej ciekawości, natomiast wiem, że takie organizacje na pewno chronią, udzielają szkoleń, może pomagają w podwyższaniu wynagrodzeń?

Dzień dobry, słyszałam o Ogólnopolskim Stowarzyszeniu Pracowników Służby Bezpieczeństwa i Higieny Pracy - nie wiem czy właśnie o tego typu organizacje chodzi. Jestem właściwie ciekawa jak to wygląda "od kuchni" - może ktoś wie coś więcej na temat takich stowarzyszeń/organizacji? Chętnie poczytam :)

Ja również słyszałam wyłącznie o Ogólnopolskim Stowarzyszeniu Pracowników Służby Bezpieczeństwa i Higieny pracy, choć nie wykluczam, że istnieją także inne. Chętnie podepnę się pod ten temat i zaczerpnę trochę wiedzy od bardziej doświadczonych forumowiczów ;)

2 godziny temu, Bogus12 napisał:

Jak w tytule, chciałbym się dowiedzieć, czy są jakieś organizacje zrzeszające Bhpowócw? może związki zawodowe? pytam z samej ciekawości, natomiast wiem, że takie organizacje na pewno chronią, udzielają szkoleń, może pomagają w podwyższaniu wynagrodzeń?

Na pewno jest jedno OGÓLNOPOLSKIE STOWARZYSZENIE PRACOWNIKÓW SŁUŻBY BEZPIECZEŃSTWA I HIGIENY PRACY http://www.ospsbhp.pl/

Nie mam natomiast pojęcia jak wygląda tam rejestracja, jakie są plusy bycia w takiej organizacji. Może ktoś inny się wypowie na ten temat?

Mój mąż jest w tym stowarzyszeniu :OGÓLNOPOLSKIE STOWARZYSZENIE PRACOWNIKÓW SŁUŻBY BEZPIECZEŃSTWA I HIGIENY PRACY . W takich organizacjach zazwyczaj wspiera się nowe osoby. Wdraża się je w pewne kwestie.

Dnia 22.09.2016 o 16:12, Nataliamisiek napisał:

Mój mąż jest w tym stowarzyszeniu :OGÓLNOPOLSKIE STOWARZYSZENIE PRACOWNIKÓW SŁUŻBY BEZPIECZEŃSTWA I HIGIENY PRACY . W takich organizacjach zazwyczaj wspiera się nowe osoby. Wdraża się je w pewne kwestie.

A w województwie?

Dnia 22.09.2016 o 16:12, Nataliamisiek napisał:

W jaki sposób wspiera się nowe osoby? I w jaki sposób taki związek czy stowarzyszenie może pomóc w podniesieniu wynagrodzenia tak jak ktoś na początku napisał.

20 godzin temu, zwiss napisał:

W jaki sposób wspiera się nowe osoby? I w jaki sposób taki związek czy stowarzyszenie może pomóc w podniesieniu wynagrodzenia tak jak ktoś na początku napisał.

Zwiss jesteś nowym pracownikiem służb bhp?

Dnia ‎27‎.‎11‎.‎2016 o 14:44, juras napisał:

Zwiss jesteś nowym pracownikiem służb bhp?

Ja jestem, ale pierwszy raz słyszę o tym, żeby takie stowarzyszenie mogło komukolwiek pomóc. To jest raczej organizacja dla starych wyjadaczy.

19 godzin temu, Zenek napisał:

Ja jestem, ale pierwszy raz słyszę o tym, żeby takie stowarzyszenie mogło komukolwiek pomóc. To jest raczej organizacja dla starych wyjadaczy.

Zgadzam się z Zenkiem. Takie stowarzyszenia raczej w niczym nie pomogą. 

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować