Skocz do zawartości

Ocena ryzyka w zoo


Wiolabukow

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
Czy ktoś z Was przygotowywał kiedyś taki dokument i może podzielić się swoją wiedzą?

Najbardziej interesują mnie zagrożenia biologiczne, jaką trzeba mieć wiedzę w tym zakresie?

Proszę o szczegółowe informacje. Mam takie zadanie na studiach.

Odnośnik do odpowiedzi

Należy dokonać oceny stabilności ładunku (w celu ustalenia rodzaju sprzętu pomocniczego do zastosowania na stanowisku pracy) oraz koniecznie w przypadku pracy ze zwierzętami przestrzegać instrukcji bezpiecznego postępowania. Hmm mysle, że opinia weterynarza też się przyda. Na pewno. 

Odnośnik do odpowiedzi

Sądzę, że przede wszystkim powinna być konsultacja z weterynarze. Zdecydowanie, zależy to również z jakimi zwierzętami będzie się miało kontakt.  wydaje mi się, ze powinny być wykonane również odpowiednie szczepienia. na pewno okresowe badania muszą być wykonywane. 

Odnośnik do odpowiedzi
Dnia 28.09.2016 o 12:19, Nataliamisiek napisał:

A robiąc jakieś szkolenie nie powinieneś mieć od razu jakiś wytycznych dot. pracy?

Zdecydowanie, na pewno taka osoba musi mieć jakieś szkolenie, nie może być tak, że pracujesz w takim miejscu i nie masz wstępnego szkolenia. Ryzyko zawodowe hmmm no na pewno jakieś choroby, uczelnia..

Odnośnik do odpowiedzi
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z naszego forum dyskusyjnego należy zaakceptować regulamin oraz Politykę prywatności znajdujące się pod adresem: Regulamin oraz Polityka prywatności