Skocz do zawartości

Inspektor ppoż - jak wygląda szkolenie


Rekomendowane odpowiedzi

Jak wygląda szkolenie/kurs na inspektora ppoż? Jakie są wymagania wobec osób, które chcą uzyskać owe kwalifikacje? Czy można przejść taki kurs przez internet, ile kosztuje i jak to wygląda w praktyce - warto? Jak długo trwa? Możecie polecić konkretne, sprawdzone miejsce? Z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi i pomoc.

Odnośnik do odpowiedzi

Jak ja odbywałam szkolenie, to składało się ono  z 14 bloków tematycznych. W ciągu 10 dni  były udostępnione będą na platformie e-learningowej, treści wykładów wraz z ćwiczeniami, były one dostępne dla słuchaczy do zakończenia szkolenia. Otrzymaliśmy opiekę mentorską poprzez narzędzia komunikowania się: forum, e-mail, czat. W środkowym, bądź końcowym ( nie pamiętam) etapie szkolenia odbył  się 2-dniowy zjazd stacjonarny, podczas którego przeprowadzone były zajęcia praktyczne 6 h na terenie i wybranych zakładzie pracy. W końcowym etapie został  przeprowadzony egzamin w formie elektronicznego testu.

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, kamila napisał:

Jak wygląda szkolenie/kurs na inspektora ppoż? Jakie są wymagania wobec osób, które chcą uzyskać owe kwalifikacje? Czy można przejść taki kurs przez internet, ile kosztuje i jak to wygląda w praktyce - warto? Jak długo trwa? Możecie polecić konkretne, sprawdzone miejsce? Z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi i pomoc.

Koszt szkolenia inspektorów ochrony przeciwpożarowej wynosi 1.700,00 zł, wiem, że tyle u mnie szefostwo musiała zapłacić. Warunkiem zakwalifikowania na szkolenie było
- posiadanie minimum wykształcenia średniego (oryginał świadectwa lub dyplomu należy przedstawić w dniu rozpoczęcia kursu),
- złożenie/przesłanie wypełnionego zgłoszenia (druk do pobrania na dole strony) na strone firmy, która przeprowadzała szkolenie.
 

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 months later...
Dnia 21.09.2016 o 16:48, Marzena 45 napisał:

Koszt szkolenia inspektorów ochrony przeciwpożarowej wynosi 1.700,00 zł, wiem, że tyle u mnie szefostwo musiała zapłacić. Warunkiem zakwalifikowania na szkolenie było
- posiadanie minimum wykształcenia średniego (oryginał świadectwa lub dyplomu należy przedstawić w dniu rozpoczęcia kursu),
- złożenie/przesłanie wypełnionego zgłoszenia (druk do pobrania na dole strony) na strone firmy, która przeprowadzała szkolenie.
 

Skąd dowiedziałaś się ile kosztuje szkolenie?

Odnośnik do odpowiedzi
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z naszego forum dyskusyjnego należy zaakceptować regulamin oraz Politykę prywatności znajdujące się pod adresem: Regulamin oraz Polityka prywatności