Skocz do zawartości

Wspólne meetingi


Marysia80

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Piszę z pewną propozycją. Czy istnieją albo mogą zaistnieć pomysły na spotkania, które będą pewnym sposobem na doszkalanie? Wspieranie się? A tym samym rozszerzanie jakości naszej wspólnej pracy, działania? To tylko jakaś propozycja. Co Wy na to?  ( ja na to jak na lato)

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 months later...

Jaki masz pomysł na takie meetingi? Ja chętnie korzystam z forum i internetu, bo dla mnie to najlepsza dawka wiedzy. Zawsze chciałam brać udział w stowarzyszeniach dla bhpowców bo myślę, że one naprawde dużo by mi dały, zwłaszcza ze jestem na początku swojej drogi zawodowej i przydałyby mi się porady i wskazówki od bardziej doświadczonych osób. Ale mieszkam niestety trochę za daleko jakiegokolweik tego typu miejsca. Na szkolenie nie do końca też mogę dojechać, w tym momencie nie stać mnie na nie. Ale jeśli chodzi o poszerzanie wiedzy to bardzo polecam bloga na forum https://www.bhpex.pl/blog/ Dawka wiedzy porządna i bardzo rzetelna. 

Odnośnik do odpowiedzi
  • 3 weeks later...

Wątpię, żeby coś takiego wypaliło w luźniej formie, ludzie stracą szybko zapał do takich spotkań, ciężko dograć termin, żeby każdemu pasowało. Po za tym forum ma charakter ogólnopolski a nie regionalny więc też nie będzie tak, że wszyscy będą mieli blisko do jednego miejsca. Dlatego, może lepszym pomysłem byłaby jakaś grupa na Facebooku, gdzie można byłoby się w niezobowiązującej formie umówić się na jakieś rozmowy na skype. To ma chyba większy sens, tak mi się wydaję. 

Odnośnik do odpowiedzi

Również nie widzę sensu w tym, żeby organizować jakieś spotkania. Zdecydowanie lepszym pomysłem faktycznie byłaby jakaś forma kontaktu elektronicznego, jednak mnie w zupełności wystarczy te forum, przynajmniej w obecnej chwili. 

Odnośnik do odpowiedzi

Również nie widzę sensu w organizowaniu takich spotkań poprzez forum, nie ma to większego sensu ponieważ jesteśmy z całej Polski i bardzo ciężko byłoby coś sensownego zorganizować. Chyba, że coś w wakacje, żebyśmy mogli zorganizować jakieś spotkanie bardziej aktywnych użytkowników forum. Taka luźna propozycja.

Facebooka nie mam, więc jeżeli powstałaby jakaś grupa na tym portalu to również odpadam, niestety.  

Odnośnik do odpowiedzi
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z naszego forum dyskusyjnego należy zaakceptować regulamin oraz Politykę prywatności znajdujące się pod adresem: Regulamin oraz Polityka prywatności