Skocz do zawartości
Kargul

Gdzie zglosić wniosek o zasiłek chorobowy i odszkodowanie z tytułu wypadku przy pracy?

Recommended Posts

Tak jak w temacie, gdzie mam zgłosić swoje roszczenia o zasiłek chorobowy oraz o odszkodowanie z tytułu wypadku przy pracy. Pracodawca zszokowany wypadkiem nie wiedział gdzie się zgłosić, a w poniedziałek chciałbym już ruszyć temat. Proszę o pomoc

Witam serdecznie.

Jeżeli chodzi o Twoją sytuację to polecam po prostu znalezienie firmy odszkodowawczej, ale tylko dodam, że takiej, która realnie Ci będzie mogła pomóc. Z własnej doświadczenia wiem, że może to różnie wyglądać. Pozdrawiam bardzo serdecznie i powodzenia w prawidłowym i dobrym działania. Zdrowia! Mam nadzieję, że dasz radę. 

Tak jak pisze Marysia80. Musisz znaleźć DOBRĄ firmę odszkodowawczą i oni Ci pomogą rozwiązać spokojnie Twój problem. Trzymam kciuki za to, żeby sprawę udało się załatwić w taki sposób żebyś był zadowolony. :)

Z tymi firmami to trzeba mimo wszystko uważać, bo można trafić w niezłe bagno. Zanim się na jakąś zdecydujesz zrób dokładne rozpoznanie czy rzeczywiście są Ci w tanie pomóc czy to zwykli naciągacze bo w dzisiejszych czasach takich nie mało. Również życzę powodzenia i mam nadzieje że wszystko uda się załatwić tak jak tego chcesz.

Z tego co się orientuję wniosek o zasiłek chorobowy oraz odszkodowanie musisz złożyć bezpośrednio w siedzibie ZUS, któremu podlegasz. Jeżeli zdecydujesz się na powierzenie swojej sprawy firmie odszkodowawczej, spróbuj znaleźć uczciwą, najlepiej z polecenia. Nietrudno niestety trafić na zwykłych naciągaczy.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się