Skocz do zawartości

Gdzie zglosić wniosek o zasiłek chorobowy i odszkodowanie z tytułu wypadku przy pracy?


Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie, gdzie mam zgłosić swoje roszczenia o zasiłek chorobowy oraz o odszkodowanie z tytułu wypadku przy pracy. Pracodawca zszokowany wypadkiem nie wiedział gdzie się zgłosić, a w poniedziałek chciałbym już ruszyć temat. Proszę o pomoc

Odnośnik do odpowiedzi

Witam serdecznie.

Jeżeli chodzi o Twoją sytuację to polecam po prostu znalezienie firmy odszkodowawczej, ale tylko dodam, że takiej, która realnie Ci będzie mogła pomóc. Z własnej doświadczenia wiem, że może to różnie wyglądać. Pozdrawiam bardzo serdecznie i powodzenia w prawidłowym i dobrym działania. Zdrowia! Mam nadzieję, że dasz radę. 

Odnośnik do odpowiedzi

Z tymi firmami to trzeba mimo wszystko uważać, bo można trafić w niezłe bagno. Zanim się na jakąś zdecydujesz zrób dokładne rozpoznanie czy rzeczywiście są Ci w tanie pomóc czy to zwykli naciągacze bo w dzisiejszych czasach takich nie mało. Również życzę powodzenia i mam nadzieje że wszystko uda się załatwić tak jak tego chcesz.

Odnośnik do odpowiedzi

Z tego co się orientuję wniosek o zasiłek chorobowy oraz odszkodowanie musisz złożyć bezpośrednio w siedzibie ZUS, któremu podlegasz. Jeżeli zdecydujesz się na powierzenie swojej sprawy firmie odszkodowawczej, spróbuj znaleźć uczciwą, najlepiej z polecenia. Nietrudno niestety trafić na zwykłych naciągaczy.

Odnośnik do odpowiedzi
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z naszego forum dyskusyjnego należy zaakceptować regulamin oraz Politykę prywatności znajdujące się pod adresem: Regulamin oraz Polityka prywatności