Skocz do zawartości

Praca i zarobki w Sanepidzie


Rekomendowane odpowiedzi

W sanepidzie mało płacą. Też chciałam tam pracować, ale ostatecznie nawet się nie starałam z uwagi na zarobki właśnie. Moja koleżanka ze studiów pracuje już chyba z 10 lat i kokosów nie zarabia. Normalną drogą musisz składać papiery. A czy akurat trafisz do takiej kontroli... tego nie wie nikt

Odnośnik do odpowiedzi

jak chcesz kogoś uwalić to wystarczy napisać liścik z serii "uprzejmie donoszę..."
albo " nie wiem czy to ważne, ale...."
nie musisz sie zaciągać od razu tam do pracy

Odnośnik do odpowiedzi

Oj tam zaraz ud****ć,porostu wiem co sie dzieje w takich gabinetach(z doświadczenia) i chciałabym Was "potencjalnych klientów" uchronić
chociaż, chyba się nie da...

Odnośnik do odpowiedzi

Ja wiem, co czujesz, też czasem o takiej pracy marzę! Niestety, tylko marzę, więc nie wiem, co się robi w tym kierunku. Chyba najlepiej byłoby się skumplować z szefem/szefową sanepidu w Twoim mieście, heh.

Odnośnik do odpowiedzi

ooo bycie taka menda tez by mi odpowiadało a co trzeba zrobić w tym kierunku? ja bym zajrzała na stronę miejscowego sanepidu i zobaczyła czy są wolne wakaty, jak są podane będą wymagania

Odnośnik do odpowiedzi

Od minimalnej do 2-2.5 tys. na rękę zarobisz .. Więc grosze, lepiej szukać pracy w innym zawodzie/kierunku. Jedynym plusem jest to, że jest to w miarę pewna i stała praca i z tym akurat nie będzie tutaj problemu. Dlatego też pod tym kątem mogę polecić, ale pod względem finansowym na pewno nie :(

Odnośnik do odpowiedzi
  • 4 weeks later...
Dnia 25.08.2016 o 18:49, Gość napisał:

Chciałabym pracować w sanepidzie jako inspektor i kontrolować zakłady
fryzjerskie i kosmetyczne
Jak to zrobić?

W sanepidzie mało płacą. Też chciałam tam pracować, ale ostatecznie,nawet się nie starałam z uwagi na zarobki właśnie. Moja koleżanka ze  studiów pracuje już chyba z 10 lat i kokosów nie zarabia. 

Odnośnik do odpowiedzi

Z tego co mi wiadomo to zarobki nie są zbyt wysokie. Raczej 3 tysięcy nie da się zarobić. A możesz uświadomić mnie co się dzieje w zakładach fryzjerskich i kosmetycznych? Jestem ciekawy, jakie zasady higieny nie są tam przestrzegane. Właściwie mało się o tym mówi, dlatego zainteresowało mnie to stwierdzenie.

Odnośnik do odpowiedzi

"Miesięczne wynagrodzenie całkowite  na tym stanowisku wynosi 3 120 PLN brutto. Co drugi inspektor sanitarny otrzymuje pensję od 2 270 PLN do 4 160 PLN. 25% najgorzej wynagradzanych inspektorów sanitarnych zarabia poniżej 2 270 PLN brutto. Na zarobki powyżej 4 160 PLN brutto może liczyć grupa 25% najlepiej opłacanych inspektorów sanitarnych."

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, Małami123 napisał:

"Miesięczne wynagrodzenie całkowite  na tym stanowisku wynosi 3 120 PLN brutto. Co drugi inspektor sanitarny otrzymuje pensję od 2 270 PLN do 4 160 PLN. 25% najgorzej wynagradzanych inspektorów sanitarnych zarabia poniżej 2 270 PLN brutto. Na zarobki powyżej 4 160 PLN brutto może liczyć grupa 25% najlepiej opłacanych inspektorów sanitarnych."

O czyli można całkiem ładnie zarobić. Zawsze myślałam, że to jest słabo płatny zawód, ale koło 4 tysięcy złotych to już fajna sumka. Do autorki postu: Chciałabyś kontrolować zakłady fryzjerskie i kosmetyczne - raczej nawet gdybyś się dostała do pracy w sanepidzie to niestety nie od Ciebie będzie zależało gdzie Cię przydzielą. 

Odnośnik do odpowiedzi

Wszędzie gdziekolwiek byśmy nie poszli to zarobki będą na podobnym poziomie. Wyciąga się średnią wszystkich zarobków .W niektórych województwach wiadomo, że więcej się będzie zarabiało w innych więcej. To wszystko zależy czy idziemy do pracy by zarabiać, czy spełniać się zawodowo.

Odnośnik do odpowiedzi
Dnia 25.08.2016 o 18:51, Gość napisał:

W sanepidzie mało płacą. Też chciałam tam pracować, ale ostatecznie nawet się nie starałam z uwagi na zarobki właśnie. Moja koleżanka ze studiów pracuje już chyba z 10 lat i kokosów nie zarabia. Normalną drogą musisz składać papiery. A czy akurat trafisz do takiej kontroli... tego nie wie nikt

Może warto zmienić zawód? 
Może warto zdobyć nowe kwalifikacje i rozstać się z tą instytucja. 
Może warto zainwestować w własny biznes? 
Może warto odpowiedzieć sobie na pytanie: co mnie trzyma w sanepidzie?

Odnośnik do odpowiedzi
  • 3 years later...

W Żadnym kraju Uni Nie ma Sanepidu Tylko w Polsce By Udu.. C Zwykłego obywatela By Wredne Urzedasu Sanepidu z Miami jak SS Którzy się, a na Duoa.. I nic nie robią Miały Cieolutkie stanowiska Gdy polski Sanepid pojechał do Anglli Holandii Puby zakłady mięsne Pełno barów z jedzeniem Musieli by zamknąć WszystkoSngol śniadanie w Barze Lancz Obiad kolacja Wszystko na miescie  Dla nich tonormalne   że smaczne nie musi gotować bo go stac A paznokcie u Koreanek. Robić Kyrz i syf masakra Ale nikomu to nie przeszkadza i nikt nie myśli by na kogoś Donieść Dzięki temu każdy ma pracę Ważne że płaci podatki A że jeden xkww w Barze u Turka czy Chińczyk do Wszystkiego 

 

KTO by se du.. pe zwracał pierdolami A Polak Tu donieść tam donieść i poskarzyc masakra 

Odnośnik do odpowiedzi
  • 1 year later...
W dniu 23.09.2016 o 15:37, KatarzynaR napisał:

O czyli można całkiem ładnie zarobić. Zawsze myślałam, że to jest słabo płatny zawód, ale koło 4 tysięcy złotych to już fajna sumka. Do autorki postu: Chciałabyś kontrolować zakłady fryzjerskie i kosmetyczne - raczej nawet gdybyś się dostała do pracy w sanepidzie to niestety nie od Ciebie będzie zależało gdzie Cię przydzielą. 

4 tys zł to kwota brutto, czyli nie "na rękę"...to jest żałosna wypłata po 5 letnich studiach magisterskich z chemii

Odnośnik do odpowiedzi
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z naszego forum dyskusyjnego należy zaakceptować regulamin oraz Politykę prywatności znajdujące się pod adresem: Regulamin oraz Polityka prywatności