Skocz do zawartości

Informatyk do sprawdzenia instrukcji zarządzania


Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry, czy konsultowaliście instrukcję zarządzania z informatykiem? Niestety, u nas w firmie nie ma żadnego informatyka, a sama nie jestem w stanie sprawdzić, czy będziemy w stanie wykonać wszystkie postanowienia, które są narzucane przez prawo. Czy moglibyście polecić jakiegoś informatyka z Warszawy, które zajmuje się tematem ochrony danych osobowych?

Pozdrawiam

Odnośnik do odpowiedzi

Nie musi być to informatyk nawet, po studiach niekoniecznie ktoś musi wiedzieć w jaki sposób zarządzać grupami w Windowsie etc. Z tego też powodu lepiej jest jakiegoś ABI poszukać, który wytłumaczy nam wszystko na spokojnie i dokładnie. Mym zdaniem napisanie i wprowadzenie instrukcji zarządzania w firmie przez jedną osobę będzie z pewnością lepszym rozwiązaniem, niż rozbijanie tych czynności na dwie osoby.

Odnośnik do odpowiedzi

Jest wiele firm, które oferują usługi typu dokumenty + wprowadzenie w życie. Ja słyszałem, że wiele osób korzysta z firmy IT sector, która działa w tym zakresie z danymi osobowymi i oferuje właśnie podobne usługi. W google ich znajdziesz, chociaż ceny są dość wysokie :/ bo od 1500 zł do ponad 4000 zł życzą sobie za taką dokumentacją :(

Odnośnik do odpowiedzi

Poszukaj kogoś kto zajmuje się "help desk", oni zazwyczaj wiedzą w jaki sposób zarządzać uprawnieniami etc. Na goldenline, czy linkedin jest pełno ogłoszeń, które oferuje swoje usługi w it. Z drugiej strony możesz po prostu skorzystać z gotowych rozwiązań firm, które zajmują się wdrażaniem instrukcji, albo też jakoś ABI po informatyce przygarnąć. Opcji jest wiele ..

Odnośnik do odpowiedzi
  • 1 month later...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z naszego forum dyskusyjnego należy zaakceptować regulamin oraz Politykę prywatności znajdujące się pod adresem: Regulamin oraz Polityka prywatności