Skocz do zawartości

Umywalnia a wentylacja


Kronos

Rekomendowane odpowiedzi

To radzę Ci kolego lepiej poznać ojczysty język albo chociaż zadać sobie trochę trudu i poszukać w słowniku. Jednak, żeby Cie nie kłopotać zbytnio, to już Ci wyjaśniam co to za pomieszczenie. 

Umywalnia - pomieszczenie w miejscu publicznym, w którym znajdują się urządzenia służące do mycia. 

Można było się tego domyślić, prawda? 

Odnośnik do odpowiedzi

Omen spokojnie, chciałem Ci tylko uświadomić, że trochę głupio było pisać w tym temacie z takim pytaniem, bo nic nie dyskusji nie wniosłeś. Żeby nie być gołosłownym, już Ci pomagam drogi Kronosie. 

Wentylacja mechaniczna będzie najlepsza w Twoim przypadku ponieważ pozwala na  wymianę powietrza nie mniejszą niż pięciokrotna w ciągu godziny. Chodzi o pomieszczenia z natryskami.W przypadku wentylacji mechanicznej w pomieszczeniach higieniczno-sanitarnych należy podążać za wymaganiami rozporządzenia Ministra Pracy i Polityki Socjalnej z dnia 26 września 1997 r. w sprawie ogólnych przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy (tekst jedn.: Dz. U. z 2003 r. Nr 169, poz. 1650 z późn. zm.)

 

Mam nadzieję, że Ci pomogłem. Pozdrawiam!

Odnośnik do odpowiedzi
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z naszego forum dyskusyjnego należy zaakceptować regulamin oraz Politykę prywatności znajdujące się pod adresem: Regulamin oraz Polityka prywatności