Skocz do zawartości

Ocena ryzyka przez internet


Ireneusz

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedyś zdarzyło mi się zrobić coś takiego w formie skryptu na stronie internetowej, było to dość wygodne i dostarczyło mi całkiem sporo przydatnych informacji. Pytanie jednak jaki Ty masz pomysł na to, jakbyś chciał coś takiego wykonać? 

Odnośnik do odpowiedzi

Według mnie tutaj nie chodzi o to czy to jest wygodniejsze. Ma byc przede wszystkim sporządzone dobrze i to jest najważniejsze. Zrób ocenę naprawdę szczegółowo. Nie opieraj się na ogólnikach. Im więcej szczegółów tym lepiej. Pokaż nam to co uzyskałeś przez internet to będziemy wiedzieć trochę wiecej. 

Odnośnik do odpowiedzi
  • 3 weeks later...

Ireneusz prawdopodobnie chce zrobić to z tytułu tego, że jest to po prostu wygodniejsze, praktyczniejsze. :) Ja nie do końca jestem zwolenniczką takiej metody. Wszystko jest jednak bądź co bądź dla ludzi i trzeba po prostu to przemyśleć, kiedyś ktoś arze mi powiedział : Liczy sie przede wszystkim intencja i efekt końcowy. Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do odpowiedzi

Tak robiłem. Nie ma lepszego sposobu. Łatwo, szybko i wygodnie! Zachęcam do korzystania z te formy. Ja ogólnie bym odchodził o załatwiania tego typu kwestii niż przez internet. Powinniśmy sobie ułatwiać a nie szkodzić, a tym czasem nie wszyscy to rozumieją. Jestem wielkim zwolennikiem tego typu rozwiązania i w takiej formie bym to realizował :)

Odnośnik do odpowiedzi

Tak niejednokrotnie korzystałem z internetu robiąc to i musze przyznać, że nie ma łatwiejszego , szybszego sposobu jeśli chodzi o tą kwestie ^^.Oczywiście znajdą się osoby, które powiedzą, że im takie rozwiązania się nie podobają, ale ja je jak najbardziej przyjmuje i z nich korzystam.

Odnośnik do odpowiedzi
Dnia 13.09.2016 o 16:38, czlowiekXXI napisał:

Tak robiłem. Nie ma lepszego sposobu. Łatwo, szybko i wygodnie! Zachęcam do korzystania z te formy. Ja ogólnie bym odchodził o załatwiania tego typu kwestii niż przez internet. Powinniśmy sobie ułatwiać a nie szkodzić, a tym czasem nie wszyscy to rozumieją. Jestem wielkim zwolennikiem tego typu rozwiązania i w takiej formie bym to realizował :)

Ja tez robiłam internetową, ale nie zawsze są bezpłatne, Czasem trzeba zapłacić, a oszustów dziś nie mało. Zwłaszcza, że już wielokrotnie słyszałam o różnych sytuacjach, gdzie jakaś firma wyłudziła pieniądze od użytkownika. Także ja bym uważała na takie testy, czasem warto jednak podjąć się wersji papierowe. Chyba, ze ma ktoś sprawdzone strony internetowe. 

Odnośnik do odpowiedzi

Jak dla mnie najlepsza z opcji. Zarówno szkolenia, jak i wszystkie inne rzeczy, które w taki sposób można zrobić. Raz że oszczędza się czas, dwa robi się w przyjemnym dla siebie miejscu. Oczywiście trzeba pamiętać o korzystaniu ze sprawdzony stron i firm oferujących takie usługi. Ale to tak samo jak z zakupami w internecie też szuka się sprawdzonych, godnych zaufania sklepów. Moim zdaniem nie ma się czego obawiać pod warunkiem, że się dobrze wybierze. I pamiętać trzeba o tym, że czasem warto zapłacić więcej i mieć wysokiej jakości usługę aniżeli mniej i zostać oszukanym. :)

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem za ułatwianiem sobie życia więc tak. Warto inwestować w nowe rozwiązania. Oszczędzamy czas, robimy to w miejscu dla nas wygodnym. Zresztą nawet pod względem finansowym wychodzi to chyba taniej niż stacjonarnie. Ja jestem typem człowieka, który wszystko co się tylko da załatwia przy komputerze. Online czy stacjonarnie nie ma znaczenia. Wysoką jakość pod względem merytorycznym jak i jakościowym możemy zapewnić sobie w każdym przypadku. 

Odnośnik do odpowiedzi

Ocenę ryzyka zawodowego można wykonać przez internet, jednak musisz pamiętać, by była ona sporządzona dokładnie i rzetelnie. Od tego zależy nie tylko bezpieczeństwo pracowników (co niewątpliwie jest priorytetem), ale także - co ważne dla samego pracodawcy - wydajność pracy oraz po wypadku ponoszenie kosztów ewentualnego procesu sądowego. Warto przeprowadzać ją regularnie. 

Odnośnik do odpowiedzi

Tak, można zrobić ocenę ryzyka zawodowego przez internet i jest to naprawdę świetna opcja - oszczędność czasu i pieniędzy, a sam efekt bardzo dobry. Warto poczytać opinie w internecie, by nie trafić na oszustów, których niestety w tych czasach nie brakuje. Myślę, że będziesz zadowolony z tego rozwiązania.

Odnośnik do odpowiedzi
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z naszego forum dyskusyjnego należy zaakceptować regulamin oraz Politykę prywatności znajdujące się pod adresem: Regulamin oraz Polityka prywatności