Skocz do zawartości

Wypadek przy pracy


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Wczoraj tj 27.07.2022 w trakcie pracy zdążył mi się wypadek postaram wam się go opisać. Jestem monterem wentylacji wraz z kolegą z pracy nosiliśmy kanały wentylacyjne które znajdowały się w garażu i ułożone były na paletach drewnianych. Mieliśmy jeden kanał na środku palety drugi znajdował się kawałek dalej (nadal na palecie) po podniesieniu kanału i ruszeniu z nim na przód pękła paleta po czym kanał stojący obok spadł mi na łydkę wskutek czego ramka wbiła mi się w nogę konkretnie łydkę i zrobiła mi się rana szarpana. Dane natychmiast opatrzyliśmy i pojechaliśmy na szpital (sor), gdzie założono mi 3 szwy oraz powiedziano że mam zgłosić to jako wypadek w czasie pracy. Moje pytanie brzmi jak to zgłosić gdzie itp. ponieważ kierownik cały czas mówi mi że nie warto i tak nic nie dostanę albo marne grosze i że to będą same problemy dla firmy nie wiem co mam robić dalej jestem cukrzykiem typu 1 i rana będzie mi się goić Bóg wie ile czasu. Mógłby ktoś z was mi doradzić lub troszkę pokierować mam takie zdarzenie 1 raz w życiu 

Odnośnik do odpowiedzi
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z naszego forum dyskusyjnego należy zaakceptować regulamin oraz Politykę prywatności znajdujące się pod adresem: Regulamin oraz Polityka prywatności