Skocz do zawartości

Wzór powołania ABI


Rekomendowane odpowiedzi

Czy ma ktoś jakiś wzór powołania ABI-ego? Szukałem licznych wzorów, no ale nie wiem na ile są dobre i czy mają wszystko co jest niezbędne. Na co zwracać uwagę podczas powoływania ABI-ego? Czy są jakieś konieczne warunki, które trzeba uwzględnić w takich upoważnieniu? Proszę najlepiej o linki do formularzy, które zostały już w praktyce sprawdzone

Pozdrawiam

Odnośnik do odpowiedzi

Przede wszystkim należy się zapoznać z ustawą w tym zakresie, tam będziesz miał wskazane jakie są uprawnienia i obowiązki ABI-ego. Warto wspomnieć, że samo powołanie to po prostu wskazanie jego danych i dokonanie tego w formie pisemnej za pomocą wzoru.

To jest załącznik z rozporządzenia, wypełnij i wyślij do GIODO

Odnośnik do odpowiedzi

Też korzystałem z tego wzoru do rozporządzenia, zgłosiłem do GIODO ABI i nie było z tym żadnego problemu. Potem otrzymałem potwierdzenie rejestracji. Tylko trzeba dobrze dane wpisać i będzie wszystko git :)

Odnośnik do odpowiedzi

Również korzystałem kiedyś z tego https://rejestrabi.pl/files/powolanieABI-druk.pdf i nie było żadnego problemu. Doniu dobrze piszę, że trzeba pamiętać tylko o tym, żeby dobrze wypełnić wszystkie dane i pola. 

Odnośnik do odpowiedzi

No i nie można zapomnieć o tym, że ma go podpisać Administrator danych osobowych, a nie kancelaria która nas obsługuje, czy też inny podmiot.. Jeśli zastanawiasz się nawet nad tymi wzorami, to skorzystaj z tego z rozporządzenia, który jest zawsze wklejany. Dobrze wypełnić, podpisać i nie będzie większego problemu

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 weeks later...

Dzięki za ten druk, przydał się :)
ITprofi - tak, dobry adres podałeś. Sam na niego wysłałem i ABI (jeden z moich pracowników) został poprawnie zarejestrowany. Rzeczywiście jest to tylko formularz do wypisania, nic trudnego.

Odnośnik do odpowiedzi
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z naszego forum dyskusyjnego należy zaakceptować regulamin oraz Politykę prywatności znajdujące się pod adresem: Regulamin oraz Polityka prywatności