Skocz do zawartości

Powypadkowy protokół


Rekomendowane odpowiedzi

Ja zawsze dodawałem i nikt mi z tego tytułu nic nie zrobić. Być może nie trzeba tego robić, ale ja to zawsze robiłem i było okej. Nie wiem czy to jakiś problem, można je przecież dołączyć i nic się nikomu nie stanie. W necie jest napisane, ze samo L4 nie decyduje o kwalifikacji zdarzenia wypadkowego.Wydaje mi się, że to zależy od tego czy wypadek jest ciężki czy nie. A do wypadków ciężkich kwalifikuje sie utratę słuchu, mowy , wzroku, trwałą choroba psychiczna, utrata zdolności rozrodczej itp. W sumie macie wszyscy rację mówiąc, że nie trzeba, trochę poczytałem i faktycznie jest tak jak piszecie. 

Odnośnik do odpowiedzi

Złożyć zawsze możesz, nie zaszkodzi. Papier wszystko zniesie w tym wypadku :P Ale gdybyś miał się specjalnie w tym celu kłopotać to nie warto, u nas też czasem L4 pracownicy przynoszą L4 (w razie czego), ale nie dodajemy tego do protokołu, tylko od razu do akt pracownika to leci, aby było podstawa do tego, aby mógł skorzystać z chorobowego

Odnośnik do odpowiedzi
  • 5 weeks later...

Inaczej :)

Nie dodajesz l4 do protokołu powypadkowego. Masz możliwość taką, że będzie wypadek ale pracownik nie będzie potrzebował L4.. W kwestiach BHP zawsze stawiamy na protokół powypadkowy i on się liczy. Co innego gdyby doszło do wypadku i potrzebowałbyś l4 żeby np ubiegać się o odszkodowanie i by pokazać jak długi czas byłeś niedolny do pracy. W takich sytuacja L4 się przydaje. Naprawdę.

Odnośnik do odpowiedzi
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z naszego forum dyskusyjnego należy zaakceptować regulamin oraz Politykę prywatności znajdujące się pod adresem: Regulamin oraz Polityka prywatności