Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

 1. Wczoraj
 2. dzień dobry, mam wątpliwość czy dobrze rozumiem ostatnią zmianę przepisów dotyczącą uprawnień do obsługi wózków widłowych. 1. Czy od nowego roku nie będą akceptowane pozwolenie wewnętrzne na prowadzenie wózka w ramach zakładu pracy a osoby, które nie mają uprawnień z UDT tracą kwalifikacje z dniem 31/12/2019 r.??? 2. Czy też pozwolenia wewnętrzne, które mamy wystawione do 10 sierpnia 2018 r. na prowadzenie wózka widłowego w ramach zakładu pracy zachowują ważność wg poniższych terminów?: a) Wystawione do dnia 31 grudnia 2004 r. zachowują ważność maksymalnie do dnia 31 grudnia 2023 r. b) Wystawione do dnia 31 grudnia 2014 r. zachowują ważność maksymalnie do dnia 31 grudnia 2026 r. c) Wystawione od dnia 1 stycznia 2015 r. do dnia 10 sierpnia 2018 r. zachowują ważność maksymalnie do dnia 31 grudnia 2027 r. Czytając ustawę zrozumiałam zasady jak w punkcie 2. Proszę o informację czy słusznie.
 3. Wcześniejsza
 4. Hanna F.

  Potrzebuję router z dyskiem USB

  Mój typ to Asus RT-AC5300
 5. nanga parbat

  Szatnia

  Zgodnie z rozporządzeniem § 1 3. Pomieszczenia higienicznosanitarne powinny być ogrzewane, oświetlone i wentylowane zgodnie z przepisami techniczno-budowlanymi i Polskimi Normami. A szatnia to właśnie pomieszczenie higieniczno-sanitarne.
 6. Aleksandra Ferenc

  Szatnia

  Proszę w pierwszej kolejności zgłosić to do BHP-owca. Wszystkie przepisy dot. szatni znajdzie pan w Rozporządzeniu Ministra Pracy i Polityki Socjalnej z dnia 26.09.1997 r. w sprawie ogólnych przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy.
 7. Aleksandra Ferenc

  Szkolenie okresowe

  Spokojnie można zaliczyć ich do kadry kierowniczej.
 8. paulis2580

  Szkolenie okresowe

  Mają mi.in zastępstwo podczas nieobecności kierownika, nadzór, kontrolowanie, tworzenie grafików itp.
 9. Matthew

  Szatnia

  Witam. Pracuje na magazynie budowlanym "szatnia" jest to szafka umieszczona w pomieszczeniu magazynowym nieogrzewanym, pracodawca nie widzi w tym problemu, a każda interwencja w tej sprawie ( to tylko jeden z problemów, inne kończą się w podobny sposob) kończy się odebraniem premii z powodu "zastrzeżeń pracodawcy" każda prośba sprecyzowania ich kończy się odmowa. Pracodawca ma zastrzeżenia i tyle. Chciałbym zapytac do kogo zgłosić się po opinie stanu faktycznego, pisemną która może być wykorzystana jako dowód niedopełnienia obowiązków przez pracodawcę
 10. nanga parbat

  Co sądzicie o usługach bezpieczeństwa online?

  bezpieczeństwa czy bezpieczeństwa online? 🤔🤔
 11. OEM Technology can be incorporated in a variety of ways depending on the client's needs.For example, some businesses choose to use OEM Partnerships to gain better insight into what they're doing with IT and how their day to day actions are paying off. This can be delivered in the form of analytics, and with things such as cloud-based or hybrid analytics, OEM Partnerships can be used to gain as much insight into that data as possible

 12. Aleksandra Ferenc

  Szkolenie okresowe

  Zależy co mają wpisane w zakres obowiązków Pozdrawiam.
 13. internetowy gość

  Czy da się jeszcze zaktualizować za darmo Windows 7 na Windows 10?

  Więc jak najszybciej zaktualizować? :))
 14. patrick

  Oprogramowanie do handlu - na kilku stanowiskach

  Opcji jest dużo. Mam tutaj na myśli aplikacje stacjonarne jak i niestacjonarne, czyli działające na zasadzie klient serwer. A ostatnio popularną opcją, z perspektywą rozwoju i powszechnego wdrożenia jest możliwość robienia zakupów oraz płatności z wykorzystaniem urządzeń mobilnych.
 15. wmax

  Imprezy masowe - wymagania saniarne

  To wszystko jest dosyć dobrze uregulowane w przepisach ustawy o imprezach masowych oraz tych wszystkich rozporządzeniach. Krótko mówiąc, to tam szuka obowiązków w stosunku do organizatorów takich wydarzeń. Wiadomo, że odpowiednia ilość sanitariatów powinna być zapewniona. Na https://clipper.pl/sprzet-sanitarny/
 16. paulis2580

  Szkolenie okresowe

  Witam, Mam pytanie czy osoby pracujące na stanowiskach: koordynator, inspektor, brygadzista na szkoleniu okresowym BHP, mogą zostać zaliczone do stanowisk robotniczych, czy są to już stanowiska podchodzące pod kadrę kierowniczą?
 17. byern

  Złomowanie auta - procedura

  Tak, chodzi o auto firmowe.
 18. Hanna F.

  Złomowanie auta - procedura

  To forum dla pracodawców i pracowników, czy w takim razie pytasz o auto firmowe? W Stacji Demontażu Pojazdów dostaje się ok. 300-600zł za auto (jeśli ma co najmniej 90% swojej pierwotnej masy).
 19. Szukam jakiegoś oprogramowania z przeznaczeniem do handlu - dodam, że chodzi o pracę na kilku stanowiskach. Dodam, że chodzi o oprogramowanie z przeznaczeniem do fakturowania oraz wystawiania paragonu.
 20. Jakie obowiązki wynikające z ustawy o imprezach masowych ciążą na organizatorze jeżeli chodzi o wymagania sanitarne?
 21. W związku z tym, że po nowym roku będą karać za brak przerejestrowania samochodu, postanowiłem coś z tym zrobić, i zezłomować szrota, którego już dawno miałem się pozbyć. Pytanie, jaka jest procedura z tym związana? Jakie dokumenty i czy to ja płacę czy to mi będą płacić za oddanie auta?
 22. Hanna F.

  Jaki program antywirusowy dla firm?

  o tak, najlepiej więc czemu wymienione te?
 23. internetowy gość

  Co robić gdy komputer nie widzi sieci WiFi?

  a gdzie włączyć tę funkcję? :")
 24. Robin Hood

  Czy da się jeszcze zaktualizować za darmo Windows 7 na Windows 10?

  Ostatnio wyświetliła mi się informacja systemowa, że powoli to koniec wsparcia dla Windows7...
 25. pgw

  Drzwi przeciwpożarowe

  Porównaj sobie rozwiązania oferowane przez różne firmy, różnych producentów oraz wybierz to najbardziej optymalne rozwiązanie. Tutaj jeszcze sprawdź: https://www.alufire.com/pl/produkty/classic-line-doors/
 1. Pokaż więcej elementów aktywności
×