Plan BIOZ

Plan BIOZNasza firma oferuje gotowe opracowanie Planu Bezpieczeństwa i Ochrony Zdrowia na Budowie.

Lata doświadczeń pracy na budowie oraz w działach bezpieczeństwa i higieny pracy pozwoliły nam opracować wzorcową dokumentację Planu BIOZ. Dokumentacja wielokrotnie przechodziła kontrole organów zewnętrznych. Zawiera ona instruktaż jak wypełniać plan BIOZ, wzorcowy plan BIOZ składający się z trzech części oraz wiele dokumentów dodatkowych jak instrukcje bhp, dokumentacja ryzyka zawodowego oraz wiele innych. Z nami jesteście Państwo pewni sukcesu. Zapraszamy na zakupy.


Księga haccpNa inwestorze spoczywa obowiązek zorganizowania procesu budowy, z uwzględnieniem zawartych w przepisach zasad bezpieczeństwa i ochrony zdrowia, a w szczególności zapewnienie opracowania planu BIOZ.

Inwestor jest zobowiązany zawiadomić o zamierzonym terminie rozpoczęcia robót budowlanych, na które jest wymagane pozwolenie na budowę, właściwy organ oraz projektanta sprawującego nadzór nad zgodnością realizacji budowy – z projektem, co najmniej na 7 dni przed ich rozpoczęciem, dołączając na piśmie:
  • Oświadczenie kierownika budowy stwierdzające sporządzenie planu BIOZ.
  • Informację o danych zamieszczonych w ogłoszeniu zawierającym informację dotyczącą bezpieczeństwa pracy i ochrony zdrowia.


Do obowiązków projektanta należy sporządzenie informacji dotyczącej bezpieczeństwa i ochrony zdrowia ze względu na specyfikę projektowanego obiektu budowlanego, uwzględnianej w planie BIOZ. Informacja projektanta, dotycząca bezpieczeństwa i ochrony zdrowia, sporządzana jest dla każdego projektu i stanowi podstawę do sporządzania planu BIOZ przez kierownika budowy.


Plan BIOZ składa się z następujących części:
  • Strona tytułowa.
  • Część opisowa.
  • Część rysunkowa, sporządzona na części projektu zagospodarowania działki lub terenu, jeżeli jest wymagany zgodnie z przepisami ustawy - Prawo budowlane. monitorowania.


Więcej obszernych informacji na planu BIOZ można znaleźć na naszej stronie internetowej pod adresem: https://bhp.bhpex.pl

Opinie klientów:
Newsletter:
BHPEX Copyright © All rights reserved | Korzystanie ze sklepu oznacza akceptację regulaminu.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Zgodnie z Polityką Cookies możesz określić warunki ich przechowywania lub dostępu.